Depilacja laserowa

Laser diodowy LightSheer Diode System amerykańskiej firmy Lumenis (światowy lider w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych) jest najnowocześniejszym na rynku urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia.


Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd d.s Żywnosci i Leków FDA honorowany na całym świecie oraz certyfikaty odpowiednich Instytucji Europejskich w tym ISO 9001.

Dlaczego Laser LightSheer?

Na rynku jest dostępnych conajmniej kilka systemów depilacji, a ich skuteczność znacząco sie różni. LightSheer to depilacja na najwyższym poziomie:

 • komfort dla pacjenta
 • najwyższe bezpieczeństwo
 • krótki czas trwania zabiegu
 • stosunkowo mała ilośc zabiegów potrzebna do osiągnięcia zadawalającego efektu
 • najwyższa dostępna na rynku skuteczność.
Studio inspiration


Światło wytwarzane przez laser o długości 800nm pochłaniane jest przez włosy o zabarwieniu ciemnym (posiadające melatoninę). Im włos grubszy i ciemniejszy tym lepsze efekty epilacyjne można osiągnąć. Nie oznacza to bezcelowości poddania zabiegowi włosów jasniejszych. Potrzebna jest wówczas większa ilość powtórzeń oraz użycie większej mocy.

Energia świetlna lasera zamienia jest w cieplną i jako taka dociera do macierzy włosa. Wwkonsekwensji dochodzi do jej destrukcji, co uniemożliwia dalszy wzrost włosa.

Częstotliwość powtarzania zabiegów wiąże się z cyklem fazy wzrostu włosa , dyż nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Światło lasera działa jedynie na włosy będące w aktywnej fazie wrostu  czyli tzw. Anagenie. Włosy będące w innej fazie wrostu niż Anagen nie zaabsorbują wystarczającej dawki promienia lasera, przez co zachowają zdolnośc regeneracji i dalszego wzrostu. Dlatego też konieczne jest przeprowadzenie od 4 do 7 zabiegów, aby zaaplikować światło lasera we właściwej fazie wzrostu każdego włosa i odpowiedniej przerwie między powtórzeniami, wynoszącej od 4 do 12 tygodni (zależnie od partii ciała poddanej zabiegowi).

Redukcja owłosienia zauważalna jest z zabiegu na zbieg. Każdorazowo udaje się zlikwidować około 20-30% włosów. Po około 3 zabiegach zauważalna jest redukcja ponad 50% włosów.

Depilacja w.w urządzeniem jest bezinwazyjna, światało lasera nie uszkadza naskórka. Od 15 lat zabiegi depilacji laserowej stosowane są w krajach Europy Zachodniej I Stanach Zjednoczonych i nie odnotowano żadnych niebezpiecznych efektów ubocznych.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • włosy siwe, przezroczyste
 • ciąża, karmienie piersią (2 miesiące po zakończeniu laktacji)
 • świeża opalenizna (minimalna przerwa to 4 tyg), użycie samoopalaczy, lub po zabiegu air-brush
 • używanie kremu z retinolem (należy odstawić 3 tyg przed zabiegiem)
 • leki i zioła światłouczulające (np nagietek dziurawiec, tatracyklina, fluorochinolony - należy odstawić 3 tyg przed zabiegiem)
 • peeling ( odstawić 1 tyg przed zabiegiem)
 • przyjmowanie wit A i jej pochodnych
 • bielactwo, łuszczyca
 • depilacja woskiem i pęsetą ( należy przestać wykonywać 1 miesiąc przed zabiegiem). Podczas mechanicznego usuwania wlosów usuwana jest łodyga włosa, w której znajduje się melatonina. Pozbawiamy w ten sposób laser lelementu na który ma działać. W skórze natomiast pozostaja nadal komórki rozrodcze więc włos ten z pewnościa odrośnie.
 • terapia dosustna Retinoidami (należy odstawic pół roku przed planowanym zabiegiem)
 • aktywne infekcje skóry w miejscu planowanego zabiegu (grzybicze, wirusowe, bakteryjne) - należy odczekać misiąć od infekcji.

 

Przygotowanie do zabiegu:

Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu planowanego zabiegu, ze wskazaniem na zostawienie kilku włosów, w celu oceny koloru i grubości potrzebych do prawidłowego doboru indywidualnych parametrów.

 

Postępowanie po zabiegu:

 • Nie eksponoać kóry poddanej zabiegowi na działanie promieni słonecznych oraz solarium (należy stosować kremy z filtrami najlepiej 50)
 • Naturalnym objawem jest zaczerwienienie/obrzęk depilowanego obszaru, a nawet strupki. Wwszystkie wymienione objawy powinny ustąpić maksymalnie do dwóch tygodni po zabiegu - w tym czasie należy traktować skórę delikatnie.
 • Przy kąpieli nie trzeć, ani nie podrazniać skóry poddanej zabiegowi. Osuszać delikatnie.
 • Nie stosować dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu pach.
 • Stosować krem lub maść Alantan lub Bepanten.

Cennik

100 zł

Wąsik

250 zł

Łydki

450 zł

Uda+Łydki

200 zł

Kark

100 zł

Broda

100 zł

Uszy

300-450 zł

Plecy

500-600 zł

Plecy+Klatka męska

650-900 zł

Plecy+Klatka+Brzuch

100-150 zł

Sutki (brodawki sutkowe)

300-400 zł

Klatka piersiowa

200 zł

Pachy

350 zł

Przedramiona

250 zł

Ramiona

200 zł

Dłonie

250 zł

Brzuch

400-450 zł

Klatka+Brzuch

150-200 zł

Linia brzucha

250 zł

Bikini zwykłe

150zł

Pachwiny

300 zł

Bikini głębokie

300-450 zł

Plecy

500-600 zł

Plecy+Klatka męska

200 zł

Stopy

250-300 zł

Pośladki

Klienci o Nas

 • “Pani Kasia 😍 Cudowna, ciepła osoba z ogromną wiedzą, wyczerpująco odpowiedziała na każde moje pytanie (a było ich sporo 😆). Profesjonalnie wykonany zabieg, efekt końcowy i wrażenia PO-bezcenne”

  Aga

 • “Serdecznie polecam Studio Urody Inspiration osobiście przez 2 lata szukałam odpowiedniego miejsca by wykonać makijaż permanentny brwi. Z obawy przed niepożądanym "sztucznym" efektem końcowym zaczęłam pogłębiać swoje poszukiwania, aż natrafiłam na prze prze cudowną Panią Kasię która jest mistrzem w swej dziedzinie. Moje brwi po korekcie i wygojeniu wyglądają bardzo naturalnie, kolorystycznie jak i kształtem są dobrane perfekcyjnie.Pani Kasia jest fantastyczną osobą która potrafi indywidualnie podejść do każdej z klientek. Gwarantuję, że każda z was która zdecyduje się na zabieg w tym miejscu będzie czuła się wyjątkowo i z pewnością będzie zadowolona z wykonanych usług.”

  Marta

 • “Jednym słowem WARTO! Szczerze polecam. Profesjonalizm, klasa i wielki uśmiech na twarzy. Czego chcieć więcej.”

  Olga

 • “Polecam i szczerze daję 5+ za idealnie zrobione brwi i profesjonalizm. Miło przyglądać się osobą co z taka wielka pasja i zaangazowaniem wykonują swoja prace. Pani Kasiu jeszcze raz za wszystko dziękuję i do zobaczenia.”

  Natalia

Studio Urody INSPIRATION
Krawiecka 3/139
50-148 Wrocław

pon. - pt.
09:00 - 20:00
sob.
09:00 - 16:00