Kriolipoliza

Studio inspiration

Kriolipoliza to skuteczny zabieg konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej.


W odróżnieniu od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową umożliwia zastosowanie zaawansowanej technologii zamrażania, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe, skutecznie je eliminując, a jednocześnie oszczędza wszystkie pozostałe tkanki. Specjalna głowica zostaje umiejscowiona na wybranym obszarze ciała. Jego zadaniem jest przechwycenie komórek tkanki podskórnej za pomocą próżni, a następnie schłodzenie ich dzięki zastosowanej technice krio.

Studio inspiration

Komórki tłuszczowe (adipocyty) znajdujące się w tkance podskórnej (pod skórą właściwą), to głównie komórki bogate w nasycone kwasy tłuszczowe wrażliwe na działanie niskich temperatur. Sąsiadujące z nimi naczynia krwionośne, nerwy obwodowe, melanocyty, fibroblasty, czy komórki o niskie zawartości tłuszczu nie są z kolei wrażliwe na działanie czynnika chłodzącego. Dzięki temu możliwe jest pewne usuwanie komórek tłuszczowych bez uszkodzenia otaczających ich tkanek.

Proces usuwania komórek tłuszczowych poddanych działaniu kriolipolizy odbywa się bezpośrednio poprzez krystalizację, po której w ciągu 2 do 6 tygodni następuje apoptoza, a następnie postępujący proces rozpuszczania komórek wraz ze stopniowym uwalnianiem lipidów. Pośrednio też odbywa się to w wyniku stymulacji współczulnego układu nerwowego, który wywołuję lipolizę.

Zależnie od powierzchni ciała, która zostanie poddana zabiegowi oraz grubości tkanki tłuszczowej konieczny może być więcej niż jeden zabieg. Korzystny odstęp czasu pomiędzy sesjami to ok. 40 dni. Każda sesja trwa ok. 50 min.

W zależności od początkowej grubości tkanki tłuszczowej średni ubytek po pierwszym zabiegu wynosi od 1,5 do 4 cm. Odpowiada to 25-45% ubytku tkanki tłuszczowej.

Sam zabieg nie wymaga wcześniejszych przygotowań, jak również rekonwalescencji. Pacjent po wykonaniu kriolipolizy powinien pić regularnie min 2 l wody dziennie przez okres 2 miesięcy.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.

Kriolipoliza dla mężczyzn

Problem dodatkowych fałdów tłuszczu, tworzących się oponek, dotyczy nie tylko kobiet. Coraz więcej mężczyzn ma z tym problem. Siedzący tryb życia, podjadanie w fast foodach, a do tego brak ruchu, to główne przyczyny ogólnej otyłości wśród mężczyzn, złego samopoczucia i wielu chorób. mezczyzna Jest jednak sposób, by szybko i skutecznie zwalczyć dodatkowe centymetry w obwodzie.

Cennik

200 zł

1 przyłożenie (1 głowica)

400 zł 380 zł

2 przyłożenia (2 głowice)

700 zł 680 zł

4 przyłożenia (4 głowice)

1000 zł 800 zł

6 przyłożeń (6 głowic)

Klienci o Nas

 • “Pani Kasia 😍 Cudowna, ciepła osoba z ogromną wiedzą, wyczerpująco odpowiedziała na każde moje pytanie (a było ich sporo 😆). Profesjonalnie wykonany zabieg, efekt końcowy i wrażenia PO-bezcenne”

  Aga

 • “Serdecznie polecam Studio Urody Inspiration osobiście przez 2 lata szukałam odpowiedniego miejsca by wykonać makijaż permanentny brwi. Z obawy przed niepożądanym "sztucznym" efektem końcowym zaczęłam pogłębiać swoje poszukiwania, aż natrafiłam na prze prze cudowną Panią Kasię która jest mistrzem w swej dziedzinie. Moje brwi po korekcie i wygojeniu wyglądają bardzo naturalnie, kolorystycznie jak i kształtem są dobrane perfekcyjnie.Pani Kasia jest fantastyczną osobą która potrafi indywidualnie podejść do każdej z klientek. Gwarantuję, że każda z was która zdecyduje się na zabieg w tym miejscu będzie czuła się wyjątkowo i z pewnością będzie zadowolona z wykonanych usług.”

  Marta

 • “Jednym słowem WARTO! Szczerze polecam. Profesjonalizm, klasa i wielki uśmiech na twarzy. Czego chcieć więcej.”

  Olga

 • “Polecam i szczerze daję 5+ za idealnie zrobione brwi i profesjonalizm. Miło przyglądać się osobą co z taka wielka pasja i zaangazowaniem wykonują swoja prace. Pani Kasiu jeszcze raz za wszystko dziękuję i do zobaczenia.”

  Natalia

Studio Urody INSPIRATION
Krawiecka 3/139
50-148 Wrocław

pon. - pt.
09:00 - 20:00
sob.
09:00 - 16:00