Makijaż permanentny

Studio inspiration
Makijaż permanentny Wrocław Centrum

Makijaż permanentny to zabieg pigmentacji długotrwałej polegający na wprowadzeniu pigmentu w głąb naskórka.


Dzieje się to za pomocą precyzyjnego drapania skóry bardzo cieniutką  igłą ze stali chirurgicznej lub przy pomocy profesjonalnego urządzenia. Makijaż permanentny służy głównie do podkreślenia naturalnej urody, aby podkreślić naturalny i piękny wygląd trzeba kreatywności i indywidualnego spojrzenia na każdego klienta.

Firmy, na których wykonujemy makijaż permanentny to LiPigments, Doreme, Fashion Brows, Goochie.

Posiadamy też certyfikaty Żanety Stanisławskiej/Broadway Beauty Warszawa, Aleksandry Wąsik/Fashion Brows, Beaty Bronny, Niny Godlewskiej/Goochie, Kateriny Zapletalovej, oraz Smaragdy Jaganjac.

Makijaż permanentny Wrocław Centrum

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • usta opryszczka (2 tyg. po wyleczeniu), zajady,
 • przyjmowanie antybiotyków,
 • wypełniacze — musi minąć 1,5 miesiąca od podania wypełniaczy,
 • przy kreskach: jęczmień, zapalenie spojówek, jakikolwiek przeprowadzony zabieg na oczy lub laser — musi minąć przynajmniej pół roku od ostatniego, stosowanie odżywki do rzęs (należy odstawić miesiąc przed zabiegiem, oraz nie stosować miesiąc po zabiegu),
 • nadciśnienie, choroby serca,
 • padaczka.
   

Po zabiegu makijażu permanentnego (do 48h), na skórze zwykle pojawia się osocze wynikające z pigmentacji, które należy przemyć roztworem soli fizjologicznej, a następnie delikatnie osuszyć. Zapigmentowaną okolicę należy myć przynajmniej raz dziennie, najlepiej przy użyciu szarego mydła, a następnie delikatnie osuszać. Aby przyspieszyć gojenie i zmniejszyć uczucie swędzenia należy dwa razy dziennie smarować skórę poddaną zabiegowi cieniutką warstwą kremu nano silver, alantan krem, bepanten krem, lub maścia z wit E. Skóra powinna oddychać przez cały czas gojenia się. Po zabiegu należy również unikać skrajnych temperatur, kontaktu z potem, bezpośredniej ekspozycji na słońce oraz nie drapać okolicy poddanej zabiegowi. Przy zalecanej pielęgnacji strupki zwykle utrzymują się od 3 do 7 dni. Następnie do 28 dni po zabiegu następuje proces gojenia się głębszych warstw naskórka oraz osadzanie się pigmentu. Po tym czasie można wykonać zabieg dopigmentowania, który pozwoli, aby pigment wyglądał estetycznie nawet do ok. dwóch lat.

Nie ryzykuj i oddaj się w ręce specjalistów. Zadzwoń i zapytaj o aktualne promocje i rabaty.

Cennik

Brwi

800 zł

Microblading/ metoda włoskowo piórkowa

bezpłatnie

Dopigmentowanie do miesiąca

100 zł

Dopigmentowanie po przekroczeniu miesiąca

800 zł

Ombre

bezpłatnie

Dopigmentowanie do miesiąca

100 zł

Dopigmentowanie po przekroczeniu miesiąca

850 zł

Microblading + włos (metoda łączona)

bezpłatnie

Dopigmentowanie do miesiąca

100 zł

Dopigmentowanie po przekroczeniu miesąca

Usta

800 zł

Kontur plus wypełnienie (ombre)

900 zł

Wypełnienie całych ust

bezpłatnie

Dopigmentowanie ust do miesiąca

100 zł

Dopigmentowanie ust po przekroczeniu miesiąca

Kreski

750 zł

Kreska góra + dół

700 zł

Kreska góra

150 zł

Kreska dół

bezpłatnie

Dopigmentowanie kresek do miesiąca

100 zł

Dopigmentowanie kresek po przekroczeniu miesiąca

50% ceny

Odświeżenie koloru miedzy 12-18 miesiącem

Klienci o Nas

 • “Pani Kasia 😍 Cudowna, ciepła osoba z ogromną wiedzą, wyczerpująco odpowiedziała na każde moje pytanie (a było ich sporo 😆). Profesjonalnie wykonany zabieg, efekt końcowy i wrażenia PO-bezcenne”

  Aga

 • “Serdecznie polecam Studio Urody Inspiration osobiście przez 2 lata szukałam odpowiedniego miejsca by wykonać makijaż permanentny brwi. Z obawy przed niepożądanym "sztucznym" efektem końcowym zaczęłam pogłębiać swoje poszukiwania, aż natrafiłam na prze prze cudowną Panią Kasię która jest mistrzem w swej dziedzinie. Moje brwi po korekcie i wygojeniu wyglądają bardzo naturalnie, kolorystycznie jak i kształtem są dobrane perfekcyjnie.Pani Kasia jest fantastyczną osobą która potrafi indywidualnie podejść do każdej z klientek. Gwarantuję, że każda z was która zdecyduje się na zabieg w tym miejscu będzie czuła się wyjątkowo i z pewnością będzie zadowolona z wykonanych usług.”

  Marta

 • “Jednym słowem WARTO! Szczerze polecam. Profesjonalizm, klasa i wielki uśmiech na twarzy. Czego chcieć więcej.”

  Olga

 • “Polecam i szczerze daję 5+ za idealnie zrobione brwi i profesjonalizm. Miło przyglądać się osobą co z taka wielka pasja i zaangazowaniem wykonują swoja prace. Pani Kasiu jeszcze raz za wszystko dziękuję i do zobaczenia.”

  Natalia

Studio Urody INSPIRATION
Krawiecka 3/139
50-148 Wrocław

pon. - pt.
09:00 - 20:00
sob.
09:00 - 16:00