Studio Urody Inspiration

Studio Urody Inspiration powstało z myślą o kobietach chcących poczuć się wyjątkowo.


Jest to miejsce położone w samym sercu Wrocławia, gdzie oddasz się chwili relaksu podczas zabiegów wykonywanych w naszym studio. Jesteśmy firmą, która od trzynastu lat specjalizuje się w dziedzinie przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1,2:1 i więcej, Hollywood Effect, Expres Lashes, oraz permanentnego podkręcania i unoszenia rzęs naturalnych (LVL).

Oferowany przez nas zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs, wykonywany jest przez specjalistę z tytułem mistrzowskim, kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie stylizacji rzęs i certyfikowanym m.in. przez Nouveau Lashes – pioniera w zakresie przedłużania rzęs. Oprócz tego znajdą Państwo w naszym studio zabiegi z dziedziny depilacji laserowej LightSheer, światowego lidera w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych, a także zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej - (Kriolipoliza) - wykonywanych na jednym z najmocniejszych dostępnych urządzeń, jakim jest FreezeSculptor. Dla osób chcących podkreślić urodę, ceniących sobie bezpieczeństwo i profesjonalizm mamy również do dyspozycji linergistkę certyfikowaną przez Aleksandrę Wąsik Fashion Brows, Broadway Beauty Warszawa i Żanetę Stanisławską, Katerinę Zapletalovą, Smaragdę Jaganjac, Ninę Godlewską Goochie oraz Beatę Bronny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu.

Jeżeli czeka Cię ważna uroczystość, lub poprostu chcesz wyglądać młodziej, przyjdź i przekonaj się jak pięknie i Ty możesz wyglądać już dziś…

Mamy również zaszczyt poinformować, że Studio Urody Inspiration znalazło się w nielicznym gronie salonów rekomendowanych przez Nouveau Lashes (szczegóły na www.biarbeauty.com). 

Nie ryzykuj zdrowiem i oddaj się w ręce profesjonalistów. Zabiegi wykonywane przez osoby bez uprawnień, bądź bez potrzebnego ogromnego doświadczenia mogą znacząco wpłynąć na nasz wygląd i zdrowie.

Umów się na wizytę