Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs, to bezpieczny zabieg, który prawidłowo wykonany nie ma wpływu na naturalne rzęsy.


Poliestrowo-jedwabne włókna, które doklejane są do każdego z naturalnych włosów są lekkie i delikatne dlatego nie obciążają naturalnych rzęs. Klej wykorzystywany do tej metody jest wyjątkowo bezpieczny i powoduje, że rzęsy mogą utrzymywać się nawet do 6 tygodni (zależnie od naturalnego cyklu życia rzęsy). Dzięki zawartości gumy jest on niezwykle elastyczny, przy tym nie wypłukuje się, oraz nie wykrusza.

Rzęsy po aplikacji nie wymagają stosowania mascary czy zalotki, są całkowicie wodoodporne, a przy tym dają bardzo naturalny efekt. Rzęsy jedwabne to niezwykle delikatny i elastyczny produkt, dający możliwość wydłużenia naturalnych rzęs od 30 do 50% (dostępne różne długości i grubości rzęs). Dodatkowo aplikacja od 70 do 180 rzęs w oku (w zależności od ilości rzęs naturalnych) pozwala osiągnąć efekt zagęszczenia. Rzęsy doklejane są na całej ich długości, co daje gwarancję wyjątkowej trwałości – aż do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy.

Prawidłowo wykonana aplikacja sprawia, że oko staje się wyraźniejsze, a spojrzenie głębsze i bardziej uwodzicielskie. Dla kobiet, które pragną „czegoś więcej” istnieje możliwość doklejenia cyrkonii, które dodatkowo dodadzą Twojemu spojrzeniu blasku, lub rzęs kolorowych, które stosowane na przemian z czarnymi dadzą piękną poświatę fioletu, zieleni, błękitu, czerwonego, wina lub brązu. Rzęsy doklejane są na całej ich długości, co daje gwarancję wyjątkowej trwałości – aż do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy.

Cennik

200 zł

założenie rzęs metoda 1:1

150 zł

dopełnienie rzęs 1:1 (do 4 tygodni)

180 zł

dopełnienie rzęs 1:1 (powyżej 4 tygodni)

250 zł

założenie rzęs 2:1,3:1,4:1

180 zł

dopełnienie rzęs 2:1,3:1,4:1 (do 4 tygodni)

200 zł

dopełnienie rzę 2:1,3:1,4:1 (powyżej 4 tygodni)

280 zł

założenie rzęs efekt volume 5:1 i więcej

200 zł

dopełnienie rzęs efekt volume 5:1 i więcej (do 4 tygodni)

230 zł

dopełnienie rzęs efekt volume 5:1 i więcej (powyżej 4 tygodni)

15 zł

ściągnięcie rzę przedłużanych removerem

Klienci o Nas

 • “Pani Kasia 😍 Cudowna, ciepła osoba z ogromną wiedzą, wyczerpująco odpowiedziała na każde moje pytanie (a było ich sporo 😆). Profesjonalnie wykonany zabieg, efekt końcowy i wrażenia PO-bezcenne”

  Aga

 • “Serdecznie polecam Studio Urody Inspiration osobiście przez 2 lata szukałam odpowiedniego miejsca by wykonać makijaż permanentny brwi. Z obawy przed niepożądanym "sztucznym" efektem końcowym zaczęłam pogłębiać swoje poszukiwania, aż natrafiłam na prze prze cudowną Panią Kasię która jest mistrzem w swej dziedzinie. Moje brwi po korekcie i wygojeniu wyglądają bardzo naturalnie, kolorystycznie jak i kształtem są dobrane perfekcyjnie.Pani Kasia jest fantastyczną osobą która potrafi indywidualnie podejść do każdej z klientek. Gwarantuję, że każda z was która zdecyduje się na zabieg w tym miejscu będzie czuła się wyjątkowo i z pewnością będzie zadowolona z wykonanych usług.”

  Marta

 • “Jednym słowem WARTO! Szczerze polecam. Profesjonalizm, klasa i wielki uśmiech na twarzy. Czego chcieć więcej.”

  Olga

 • “Polecam i szczerze daję 5+ za idealnie zrobione brwi i profesjonalizm. Miło przyglądać się osobą co z taka wielka pasja i zaangazowaniem wykonują swoja prace. Pani Kasiu jeszcze raz za wszystko dziękuję i do zobaczenia.”

  Natalia

Studio Urody INSPIRATION
Krawiecka 3/139
50-148 Wrocław

pon. - pt.
09:00 - 20:00
sob.
09:00 - 16:00