Vella

Vella smooth i Vella shape to urządzenie do leczenia objawów cellulitu oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Działa ono wykorzystując trzy źródła energii:

1) podczerwień
stymuluje mikrokrążenie, zwiększa natlenowanie tkanek, nagrzewa podskórną tkankę tłuszczową do głębokości
około 5 mm
2) działanie mechaniczne, czyli ssanie za pomocą podciśnienia (podobnie jak w endermologii)
pobudza drenaż limfatyczny skóry i tkanki podskórnej, poprawiając mikrokrążenie i usuwając nadmiar nagromadzonych płynów, skutecznie zwiększając ilość dostarczanego tlenu, niezbędnego do transportu substancji odżywczych
3) prąd o wysokiej częstotliwości (RF)
nagrzewa tkankę tłuszczową na głębokość do 15mm, znacznie przyśpieszając metabolizm tkanki tłuszczowej.
Elos jest skrótem od Electro-Optical Synergy, co oznacza wykorzystanie współdziałania światła(podczerwieni) i prądu wysokiej częstotliwości.
Nie musisz już chodzić osobno na endermologię i Rf, bo Vella łączy w sobie działanie obu tych zabiegów dodatkowo wspierając efektywność światłem podczerwonym i masażem mechanicznym.
Jest jedyną dostępną na rynku terapią wykorzystującą aż trzy źródła energii, które są aplikowane do tkanki jednocześnie przy użyciu jednej glowicy. Nowatorskie działanie urządzenia polega na podgrzaniu tkanki tłuszczowej do odpowiednio wysokiej, kontrolowanej temperatury, co zwiększa metabolizm /spalanie/ komórek tłuszczowych poprzez przyśpieszenie przebiegu reakcji chemicznych.
Kombinacja światła i prądu intensywnie nagrzewa tkankę, natomiast energia mechaniczna w postaci ssania bezboleśnie rozciąga włókna. Siłę zasysania dostosowujemy do odczuć klienta, dlatego nie jest potrzebny specjalny kostium do zabiegu tak jak przy innych zabiegach modelujących sylwetkę.
Zabieg powoduje natychmiastowy, wyraźny efekt redukcji cellulitu, zmniejszenia miejscowej otyłości, wyszczuplenia, a także poprawia wygląd i napięcie skóry.
Efekty są widoczne już po pierwszej sesji i narastają po każdym kolejnym zabiegu. Po serii zabiegów, można uzyskać redukcję obwodu ciała od 2 do 7 centymetrów, w obszarze poddanym zabiegowi. Według wyników badań (Shaoul 2004) obserwowana jest 65% redukcja objawów cellulitu.
Ponieważ komórki tłuszczowe podczas zabiegu są niszczone, efekt pozostaje stały. Należy jednak pamiętać, że niewłaściwa dieta, siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej, mogą prowadzić do dalszego odkładania się tkanki tłuszczowej w różnych okolicach ciała. Utrzymujące się z kolei zaburzenia mikrokrążenia, w połączeniu z niezdrowym trybem życia, mogą skutkować nawrotem cellulitu i otyłości. Dlatego poza prowadzeniem zdrowego trybu życia i aktywnością fizyczną, zalecane są zabiegi podtrzymujące.
Zabieg nie powoduje żadnych skutków ubocznych oraz jest bezbolesny. Delikatne zaczerwienie skóry i uczucie ciepła wywołane zabiegiem, znika po kilkudziesięciu minutach od zakończenia procedury.Podczas zabiegu pacjent odczuwa ciepły masaż.
W dniu zabiegu niezbędne jest wypicie dwóch litrów wody, co przyspiesza metabolizm i drenaż komórek tłuszczowych. Zalecana jest również aktywność fizyczna np. godzinny spacer w umiarkowanym tempie.
Vella shape czy Vella smooth?
Obie maszyny dają wspaniałe efekty. Dostosowanie maszyny do problemu klienta z którym chcemy walczyć ustalamy jednak indywidualnie. Zależy to od stanu skóry klienta i jego możliwości.

W tym miejscu będzie cennik

13,90 zł

Pozycja 1

16,90 zł

Pozycja 2

16,90 zł

Pozycja 3

Klienci o Nas

 • “Pani Kasia 😍 Cudowna, ciepła osoba z ogromną wiedzą, wyczerpująco odpowiedziała na każde moje pytanie (a było ich sporo 😆). Profesjonalnie wykonany zabieg, efekt końcowy i wrażenia PO-bezcenne”

  Aga

 • “Serdecznie polecam Studio Urody Inspiration osobiście przez 2 lata szukałam odpowiedniego miejsca by wykonać makijaż permanentny brwi. Z obawy przed niepożądanym "sztucznym" efektem końcowym zaczęłam pogłębiać swoje poszukiwania, aż natrafiłam na prze prze cudowną Panią Kasię która jest mistrzem w swej dziedzinie. Moje brwi po korekcie i wygojeniu wyglądają bardzo naturalnie, kolorystycznie jak i kształtem są dobrane perfekcyjnie.Pani Kasia jest fantastyczną osobą która potrafi indywidualnie podejść do każdej z klientek. Gwarantuję, że każda z was która zdecyduje się na zabieg w tym miejscu będzie czuła się wyjątkowo i z pewnością będzie zadowolona z wykonanych usług.”

  Marta

 • “Jednym słowem WARTO! Szczerze polecam. Profesjonalizm, klasa i wielki uśmiech na twarzy. Czego chcieć więcej.”

  Olga

 • “Polecam i szczerze daję 5+ za idealnie zrobione brwi i profesjonalizm. Miło przyglądać się osobą co z taka wielka pasja i zaangazowaniem wykonują swoja prace. Pani Kasiu jeszcze raz za wszystko dziękuję i do zobaczenia.”

  Natalia